Dyżury Radcy Prawnego  w biurach Okręgu  zawieszone do odwołania kontakt tylko telefoniczny i mailowy

 

Okręg

                                                 ZARZĄD ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU ZNP                                              kadencja  2019-2024

1.Wojciech Szczęsny - Prezes

                                                 2.Urszula Stoeck-Dobroś - wiceprezes Zarządu Okręgu

                                                   3. Andrzej Wrzesiński - wiceprezes Zarządu Okręgu

                                                   4. Lucyna Jagiełło - sekretarz Zarządu Okręgu

                                                   5. Alina Balcerowicz - członek prezydium, przewodnicząca OSPAiO ZNP

                                                   6. Bronisław Buda - członek prezydium, przewodniczący OSEiR ZNP

                                                   7. Małgorzata Chyła - członek prezydium

                                                  8. Jadwiga Grzonkowska - członek prezydium

                                                  9. Radosław Mierzwiak - członek prezydium

                                                 10.Piotr Błażejowski - członek zarządu

                                                 11. Irena Borysewicz - członek zarządu

                                                 12. Teresa Chełchowska - członek zarządu

                                                 13. Bożena Ciechanowska - członek zarządu

                                                 14. Renata Cis - członek zarządu

                                                 15. Rafał Guga - członek zarządu

                                                 16.Zofia Sobolewska - członek zarządu

                                                17. Maria Świerczek - członek zarządu

                                                              Okręgowa Komisja Rewizyjna

                                                 1.  Marian Pietrzak - przewodniczący

                                                2. Andrzej Rejfur - wiceprzewodniczący

                                                 3. Beata Gorzelańczyk - sekretarz

                                                4. Piotr Kopczyński - członek GKR

                                                5. Jadwiga Krysińska 

                                                6. Tadeusz Radzik

                                                7. Krystyna Teresiak

                                                8. Janusz Walczak

           Udział członków Zarzadu Okregu w zespołach i komisjach działających przy Zarządzie Okręgu
   Komisja d/s odznaczeń przy Kuratorze Oświaty: Teresa Chełchowska, Zofia Sobolewska, Maria Świerczek
  Okręgowy Zespóół d/s Zapomóg : Urszula Stoeck-dobroś, Radosław Mierzwiak, Teresa Chełchowska, Bronisław Buda
  Okręgowy zepół d/s odznaczeń: Lucyna Jagiełło, Małgorzata Chyła, Bożena Ciechanowska.
  Komisja Dyspcylinarna - Radosław Mierzwiak, Małgorzata Chyła
  Procedury likwidacji i przsekształcania szkół- Małgorzata Chyła, Andrzej Wrzesiński, Urszula Stoeck-Dobroś
  Okręgowy Koordynator SIP - Teresa Mądry
  Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych- Urszula Stoeck-Dobroś
  Świadczenia kompensacyjne- Andrzej Wrzesiński
 Rozliczenie składki członkowskiej - Lucyna Jagiełło
  Opieka nad młodymi prezesami - Andrzej Wrzesiński
  Awans zawodowy - Jadwiga Grzonkowska, Teresa Chełchowska, Ireneusz Kławsiuć
  Pełnomocnik d/s przedszkoli - Bożena Ciechanowska
 Współpraca z OSPAiO  ZNP - Andrzej Wrzesiński
 Współpraca z OSEiR ZNP - Urszula Stoeck-Dobroś

 

 

 

 

 

                                

                                      

                                       

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  Strona zaprojektowana przez Rafs | Związek Nauczycielstwa Polskiego - Okręg Zachodniopomorski | Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011 r.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes